ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 31.05.2017 р. N 20

Про встановлення розміру допомоги на поховання померлої особи, яка не застрахована в системі загальнообов'язкового державного страхування

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Встановити розмір допомоги на поховання померлої особи, з числа тих, що зазначені у пункті 1 Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від. 31.01.2007 р. N 99, в сумі в сумі 1220 (одна тисяча двісті двадцять) грн.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л. Гоцька) забезпечити виплату грошової допомоги на поховання за рахунок коштів міського бюджету.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали