Додаткова копія: Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати у будівництві

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 21.03.2018 р. N 292

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати у будівництві

З метою належної розробки проектно-кошторисної документації на будівельні роботи, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 281 від 20.10.2016 "Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів" (Порядок N 281), ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні проектно-кошторисної документації на будівництво об'єктів (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт тощо) за кошти міського бюджету, комунальних підприємств, установ, організацій у розмірі 6800 грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали