Про встановлення та виплату в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 17 травня 2017 року N 225

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
22 травня 2017 р. за N 21/1817

Керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Цільовою програмою розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017 - 2021 роки, затвердженою рішенням Запорізької обласної ради від 26 січня 2017 року N 58, з метою подальшого вдосконалення спорту вищих досягнень та створення сприятливих умов для підготовки спортсменів області до участі в змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів:

1. Встановити та виплатити в 2017 - 2021 роках стипендії спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів.

2. Затвердити Положення про порядок встановлення та виплати в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів (додається).

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугніна Е. А.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
17 травня 2017 року N 225

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
22 травня 2017 р. за N 21/1817

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок встановлення та виплати в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів

1. Це Положення визначає механізм встановлення та виплати в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів (далі - стипендія).

Стипендія запроваджується з метою подальшого вдосконалення спорту вищих досягнень та створення умов для підготовки спортсменів області до участі у змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів в рамках Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017 - 2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26 січня 2017 року N 58 (далі - Цільова програма).

2. Головним розпорядником коштів на виплату стипендій є Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

3. Стипендії призначаються спортсменам і тренерам строком на один рік за результатами рейтингу виступів у змаганнях за попередній рік. Стипендії призначаються спортсменам і тренерам, які виступають за Запорізьку область у рік виплати стипендій.

4. Кількість стипендій:

8 стипендій - для спортсменів олімпійських видів спорту;

3 стипендії - для спортсменів неолімпійських видів спорту;

4 стипендії - для спортсменів-інвалідів;

3 стипендії - для тренерів спортсменів.

5. Для отримання стипендії подаються такі документи:

письмове клопотання місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування, або федерацій з видів спорту, або Запорізького регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт";

документ, який підтверджує результат виступу спортсмена;

копія паспорта і документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. У разі, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це контролюючий орган, подається копія паспорта із відміткою про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорту.

Відомості про претендентів подаються з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних".

6. Документи подаються до Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації за поштовою адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний 164, каб. 717.

7. Для перевірки поданих документів та визначення спортсменів і тренерів, яким буде встановлена та виплачена стипендія, розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації створюється Комісія з розгляду питань щодо встановлення та виплати в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів (далі - Комісія).

8. Основні критерії для оцінки поданих матеріалів:

місце, зайняте спортсменом в олімпійських видах спорту: 1 - 3 місця на Чемпіонатах Світу та 1 - 2 місця на Чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та юніорів;

участь спортсмена з неолімпійських видів спорту у Всесвітніх іграх;

кількість очок, нарахованих спортсмену-інваліду відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 23 грудня 2013 року N 1296 "Про затвердження Положення про рейтинг з видів спорту інвалідів в Україні" (Положення N 1296), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2014 року за N 63/24840. Цей критерій враховується для призначення стипендії тренеру з видів спорту інвалідів;

рейтинг тренера з олімпійських видів спорту, визначений відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 жовтня 2013 року N 677 "Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні" (Положення N 677), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2013 року за N 1893/24425.

9. Засідання Комісії оформлюються протоколом.

10. На підставі протоколу Комісії розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації встановлюються в 2017 - 2021 роках стипендії спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів.

11. Виплата стипендій здійснюється щомісяця за рахунок коштів обласного бюджету, виділених на фінансування Цільової програми на відповідний бюджетний період, з урахуванням можливостей бюджету.

12. Виплата стипендії припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами.

 

Заступник голови - керівник апарату
Запорізької обласної державної адміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали