Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення та виплату в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю

Про встановлення та виплату в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 20 травня 2019 року N 269

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
27 травня 2019 р. за N 36/2080

Керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Цільовою програмою розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017 - 2021 роки, затвердженою рішенням Запорізької обласної ради від 26 січня 2017 року N 58, з метою заохочення спортсменів та їх тренерів за успішні виступи в змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, зобов'язую:

1. Встановити та виплатити в 2019 - 2021 роках стипендії спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

2. Затвердити Положення про порядок встановлення та виплати в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17 травня 2017 року N 225 "Про встановлення та виплату в 2017 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів" (Розпорядження N 225), яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 22 травня 2017 року за N 21/1817.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації відповідно до функціонального розподілу обов'язків.

 

Голова

К. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
20 травня 2019 року N 269

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
27 травня 2019 р. за N 36/2080

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок встановлення та виплати в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю

1. Це Положення визначає механізм встановлення та виплати в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю (далі - стипендія).

Стипендія запроваджується з метою заохочення спортсменів і тренерів області за успішні виступи в змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю в рамках Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017 - 2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26 січня 2017 року N 58 (далі - Цільова програма).

2. Головним розпорядником коштів на виплату стипендій є Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

3. Стипендії призначаються спортсменам і тренерам строком на один рік за результатами рейтингу виступів у змаганнях за попередній рік. Стипендії призначаються спортсменам і тренерам, які виступають за Запорізьку область у рік виплати стипендій.

4. Кількість стипендій:

13 стипендій - для спортсменів олімпійських видів спорту;

3 стипендії - для спортсменів неолімпійських видів спорту;

5 стипендій - для спортсменів видів спорту осіб з інвалідністю;

3 стипендії - для тренерів спортсменів;

6 стипендій - для спортсменів у номінації "Олімпійська надія".

5. Для отримання стипендії подаються такі документи:

письмове клопотання місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування, або федерацій з видів спорту, або навчально-спортивних закладів, до яких зарахований спортсмен, або Запорізького регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт";

документ, який підтверджує результат виступу спортсмена;

копія паспорта і документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. У разі, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це контролюючий орган, подається копія паспорта із відміткою про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорту.

Відомості про претендентів подаються з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних".

6. Документи подаються до Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації за поштовою адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний 164, каб. 717.

7. Для перевірки поданих документів та визначення спортсменів і тренерів, яким буде встановлена та виплачена стипендія, розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації створюється Комісія з розгляду питань щодо встановлення та виплати в 2019 - 2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю (далі - Комісія).

8. Основні критерії для оцінки поданих матеріалів:

1 - 3 місце, зайняте спортсменом в олімпійських видах спорту на Чемпіонатах світу, Чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та юніорів, в Кубках світу та Європи серед дорослих в олімпійських номерах програми;

1 - 3 місце, зайняте спортсменом на Чемпіонатах світу серед дорослих у неолімпійських видах спорту, які входять до програми Всесвітніх ігор;

кількість очок, нарахованих спортсмену в кожному виді спорту осіб з інвалідністю, відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 23 грудня 2013 року N 1296 "Про затвердження Положення про рейтинг з видів спорту інвалідів в Україні" (Положення N 1296), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2014 року за N 63/24840, і які входять до програми Паралімпійських ігор 2020 року в м. Токіо (Японія). Цей критерій враховується для призначення стипендії тренеру з видів спорту осіб з інвалідністю;

рейтинг тренера з олімпійських видів спорту, визначений відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 жовтня 2013 року N 677 "Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні" (Положення N 677), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2013 року за N 1893/24425, рейтинг тренера з неолімпійських видів спорту, визначений відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 07 листопада 2013 року N 876 "Про затвердження Положення про рейтинг з неолімпійських видів спорту в Україні" (Положення N 876), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2013 року за N 1991/24523;

участь спортсмена в змаганнях у складі збірної команди України не менш п'яти років, перебування у складі спортсменів-кандидатів для участі в Іграх XXXII Олімпіади 2020 року в м. Токіо (Японія) (номінація "Олімпійська надія").

9. Комісія розглядає подані документи, прийняте рішення Комісії оформлюється протоколом.

10. На підставі протоколу Комісії видається розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації про встановлення в 2019 - 2021 роках стипендії спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

11. Виплата стипендій здійснюється щомісяця за рахунок коштів обласного бюджету, виділених на фінансування Цільової програми на відповідний бюджетний період, з урахуванням можливостей фінансового забезпечення у відповідному бюджетному періоді.

12. Виплата стипендії припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами.

 

Начальник Управління молоді,
фізичної культури та спорту
Запорізької обласної
державної адміністрації

Н. Власова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали