Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 7 грудня 2011 року N 2308

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 грудня 2011 р. за N 58/917

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869), постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 N 833 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. N 731" (Постанова N 833), з метою приведення до законодавства:

1. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами, що додаються.

2. Це розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.12.2011 N 2308

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 грудня 2011 р. за N 58/917

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами

N з/п

Споживачі

Холодна вода

Водовідведення

Тариф, грн. за 1 куб. м води

Тариф, грн. за 1 куб. м стоків

без ПДВ

з ПДВ

без ПДВ

з ПДВ

1.

Бюджетні установи

2,39

2,87

2,00

2,40

2.

Інші споживачі

2,92

3,50

2,31

2,77

Примітки:

1. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води враховані витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг та витрати, на підставі укладених договорів, КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів і перерахування коштів на рахунок підприємства - виробника комунальних послуг.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитих холодної та гарячої води.

3. Тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води застосовуються при оплаті фактично спожитих послуг при розрахунках з:

орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали