Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Лисичанським обласним шкірно-венерологічним диспансером

Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Лисичанським обласним шкірно-венерологічним диспансером

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
від 11 жовтня 2019 року N 848

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області
29 жовтня 2019 р. за N 107/2017

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (із змінами), керуючись пунктом 12 повноважень центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами), пунктами 8, 13 розділу I переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року N 1138 (із змінами), з метою покращання медичного обслуговування населення та необхідністю встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги зобов'язую:

1. Встановити тарифи на платні послуги, що надаються Лисичанським обласним шкірно-венерологічним диспансером (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року N 1363 "Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються Лисичанським обласним шкірно-венерологічним диспансером" (Розпорядження N 1363), зареєстроване у Головному управлінні юстиції у Луганській області 30 вересня 2013 року за N 64/1372.

3. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому законодавством порядку.

 

Голова

В. Комарницький

 

Додаток
до розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
11.10.2019 N 848

Тарифи
на платні послуги, що надаються Лисичанським обласним шкірно-венерологічним диспансером

N
з/п

Найменування послуги

Тариф за послугу без ПДВ, грн

1.

Попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди:

 

1.1.

Огляд лікарем-дерматовенерологом

19,09

1.2.

Лабораторні та діагностичні послуги:

 

дослідження крові на сифіліс

18,84

дослідження мазків на гонорею:

 

для жінок

28,57

для чоловіків

23,55

2.

Лабораторні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, - дослідження крові на сифіліс

18,84

 

Директор Департаменту
економічного розвитку,
зовнішньоекономічної діяльності
та туризму Луганської обласної
державної адміністрації

С. Медведчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали