ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 22.02.2011 р. N 132/4

Про встановлення тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Податкового кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року N 1342 "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів", від 02.03.2010 року N 258 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів", виходячи з розрахунків Чернівецького міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства, комунального підприємства "Газкомплектприлад", спільного підприємства "Ринок Буковинський", міського комунального підприємства "Калинівський ринок" з врахуванням пропозицій, економічних обґрунтувань та висновків департаменту економіки та фінансового управління міської ради, а також рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері м. Чернівців, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Встановити з 1 березня 2011 року тариф на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів, які експлуатують такі підприємства:

1.1. Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство - 3,75 грн. за годину.

1.2. Комунальне підприємство "Газкомплектприлад" - 4,00 грн. за годину.

1.3. Спільне підприємство " Ринок Буковинський" - 3,00 грн. за годину.

1.4. Міське комунальне підприємство "Калинівський ринок" - 4,50 грн. за годину.

2. Встановити коефіцієнт завантаженості майданчиків для платного паркування транспортних засобів в розмірі 0,5.

3. Це рішення набирає чинності з 1 березня 2011 року та підлягає коригуванню після виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

4. Рішення опублікувати в газеті "Чернівці" і оприлюднити на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Попадюка М. П. та директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Шумейка О. М.

 

Чернівецький міський голова

М. Федорук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали