Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТРАНС"

Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТРАНС"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 20 травня 2019 року N 884

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
06 червня 2019 р. за N 157/2334

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про теплопостачання", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", з метою встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії:

1. Встановити тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТРАНС", що додаються.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 листопада 2018 року N 2093 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТРАНС" (Розпорядження N 2093), зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 06 грудня 2018 року за N 265/2113.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
20 травня 2019 року N 884

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
06 червня 2019 р. за N 157/2334

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТРАНС"

N

Споживачі

Тариф, грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Бюджетні установи

1338,80

1606,56

 

Виконувач обов'язків директора
Департаменту економіки та інвестицій

О. Світличний
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали