Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення ПАТ "Київенерго"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2014 року N 465

м. Київ

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення ПАТ "Київенерго"

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869) та від 25.03.2014 N 81 "Про вдосконалення державної політики регулювання цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та забезпечення посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг" (Постанова N 81) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Установити Публічному акціонерному товариству "Київенерго" тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення на рівні:

тариф на теплову енергію - 295,17 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії - 248,65 грн./Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії - 44,40 грн./Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії - 2,12 грн./Гкал (без ПДВ).

2. Установити Публічному акціонерному товариству "Київенерго" структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення згідно з додатками 1, 2, 3, 4* до цієї постанови.


* Не наводяться.

3. Скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 08.04.2014 N 312 "Про встановлення тарифу на теплову енергію для потреб населення ПАТ "Київенерго" (Постанова N 312).

4. Ця постанова набирає чинності з 01 липня 2014 року.

 

В. о. Голови Комісії

Ю. Хіврич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали