Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБУДТЕХ"

Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБУДТЕХ"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 19 квітня 2019 року N 712

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
06 травня 2019 р. за N 131/2308

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про теплопостачання", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", з метою встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії:

1. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБУДТЕХ", що додаються.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 19 квітня 2019 року N 712

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
06 травня 2019 р. за N 131/2308

Тарифи
на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБУДТЕХ"

N

Споживачі

Тариф, грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Бюджетні установи

1244,58

1493,49

 

Директор Департаменту
економіки та інвестицій

Н. Мельник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали