Про встановлення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 30 листопада 2011 року N 361

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Черкаській області
20 грудня 2011 р. за N 35/1593

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)":

1. Встановити для комунального підприємства "Черкаське обласне об'єднане бюро технічної інвентаризації" (далі - підприємство) тариф на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав за одну нормо-годину робіт, у розмірі 55,70 грн. з урахуванням ПДВ.

2. Вартість кожного виду робіт визначається підприємством самостійно з урахуванням встановленого тарифу за одну нормо-годину та норм часу відповідно до Збірника норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.11.2003 N 198, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.02.2004 за N 188/8787.

3. Врахувати, що розмір плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку не може перевищувати десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків та Головне управління економіки облдержадміністрації.

5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Черкаській області, з дня оприлюднення у газеті "Нова Доба".

 

Голова державної адміністрації

С. Б. Тулуб

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали