ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 873

Київ

Про встановлення тимчасових спортивних та допоміжних споруд в парку "Дружби народів"

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статі 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Федерації вейкбордингу та воднолижного спорту України щодо встановлення тимчасових спортивних та допоміжних споруд в парку "Дружби народів" (урочище Чорторий) для проведения навчально-тренувального процесу спортсменів міста Києва та змагань з видів спорту, затвердивши їх розміщення згідно схеми, що додається (додається до оригиналу).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку і проведення заходів, вказаних в пункті 1 цього розпорядження, експлуатацію тимчасових спортивних та допоміжних споруд взяла на себе Федерація вейкбордингу та воднолижного спорту України.

3. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку погодити розміщення тимчасових спортивних та допоміжних споруд.

4. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішити організаційні питання, пов'язані з встановленням тимчасових спортивних та допоміжних споруд.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали