Про встановлення тривалості опалювального періоду 2011/2012 року

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 29 серпня 2011 року N 254-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
5 вересня 2011 р. за N 84/1843

Відповідно до статей 18, 25, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року N 619 "Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників":

1. Встановити тривалість опалювального періоду для населення Миколаївської області, яке користується природним газом для потреб опалення згідно з нормами споживання, протягом 6 місяців, починаючи з 15 жовтня 2011 року і закінчуючи 15 квітня 2012 року.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам з метою додержання конституційних прав громадян забезпечити опалення об'єктів соціальної сфери та поінформувати про вжиті заходи протягом тижня з дня набрання чинності цим розпорядженням.

3. Взяти до відома, що нарахування плати за використаний природний газ населенню у разі відсутності газового лічильника здійснюється згідно з нормами споживання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року N 619 "Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників".

4. Дозволити виконавчим комітетам міських, селищних рад змінювати терміни опалювального періоду для споживачів, які користуються послугами централізованого теплопостачання, починаючи його при зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 градусів і закінчуючи при підвищенні середньодобової температури повітря вище +8 градусів протягом трьох діб з визначенням дати початку та закінчення опалювального періоду.

5. Управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) (Максимчуку М. М.) довести це розпорядження до відома населення області через засоби масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали