ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.11.2017 р. N 1109

Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування

Розглянувши клопотання автоперевізників міста Житомира та комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" Житомирської міської ради з метою приведення у відповідність тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, пально-мастильних матеріалів, технічне обслуговування та ремонту рухомого складу, відповідно до законів України "Про міський електричний транспорт", "Про автомобільний транспорт", відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування:

1.1. На міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, в розмірі 5,0 грн.

1.2. Учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів у міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, в розмірі 2,0 грн.

1.3. На міському пасажирському електротранспорті, в розмірі 3,0 грн.

2. Встановити перевезення впродовж всього робочого часу в міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира за власний рахунок автоперевізників наступні пільгові категорії громадян:

- учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО;

- інваліди I та II групи;

- діти-сироти;

- діти-інваліди та особи, які їх супроводжують;

- особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 1 категорія;

- учасники бойових дій та інваліди війни;

- діти - інваліди, захворювання яких пов'язане з Чорнобильською катастрофою;

- діти з багатодітних сімей."

3. Встановити в міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира час для перевезення пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України, з 10.00 до 16.00 години.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 03.12.2014 N 579/1 "Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування" (Рішення N 579/1).

5. Рішення набуває чинності з 01.12.2017, за умови фактичного обладнання усіма автоперевізниками транспортних засобів на автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, системою оплати за проїзд (АСОП).

6. Доручити управлінню транспорту і зв'язку міської ради провести перевірку автоперевізників на предмет виконання ними п. 5 даного рішення та доповісти на наступному засіданні виконавчого комітету.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали