НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2011 року N 413

м. Київ

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки НКРЕ - Грамоти НКРЕ

Відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13 лютого 1997 року N 134/97 та "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" наказую:

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Національної комісії регулювання електроенергетики України - Грамоту Національної комісії регулювання електроенергетики України.

2. Затвердити Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Національної комісії регулювання електроенергетики України - Грамоту Національної комісії регулювання електроенергетики України (додається).

3. Управлінню справами забезпечити виготовлення установленої заохочувальної відзнаки НКРЕ - Грамоти НКРЕ.

4. Керівникам структурних підрозділів довести зміст Положення про відомчу заохочувальну відзнаки НКРЕ - Грамоту НКРЕ до відома трудових колективів.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національної комісії регулювання електроенергетики України
20.06.2011 N 413

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Національної комісії регулювання електроенергетики України - Грамоту Національної комісії регулювання електроенергетики України

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13 лютого 1997 року N 134 "Про примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки".

1.2. Це Положення встановлює порядок відзначення відомчою заохочувальною відзнакою Національної комісії регулювання електроенергетики України (далі - НКРЕ, Комісія) - Грамотою НКРЕ працівників НКРЕ, працівників паливно-енергетичного комплексу та інших установ, організацій за високі досягнення у праці, зразкове виконання посадових обов'язків та особистий внесок у розвиток енергетики України, а також трудові колективи підприємств, установ та організацій за високі досягнення.

1.3. Працівники, які представлені до нагородження Грамотою НКРЕ, повинні, як правило, мати стаж роботи в Комісії не менше 3 років.

1.4. Працівники, удостоєні Грамоти НКРЕ, можуть бути представлені до повторного нагородження не раніше, ніж через три роки після останнього нагородження.

1.5. Нагородження Грамотою НКРЕ відбувається після оголошення Подяки НКРЕ.

2. Порядок представлення до відзначення відомчою заохочувальною відзнакою НКРЕ - Грамотою НКРЕ

2.1. Подання про нагородження Грамотою НКРЕ розглядається комісією по нагородженню відомчими заохочувальними відзнаками НКРЕ.

2.2. Подання про нагородження Грамотою НКРЕ порушує керівник структурного підрозділу НКРЕ або керівник органу державної влади, установи, організації або іншої установи, в якій працює представлений до заохочення.

2.3. У поданні має бути зазначено:

- прізвище, ім'я, по батькові;

- дата народження;

- повна назва займаної посади, категорія посади та присвоєний ранг (для державних службовців) відповідно до запису у трудовій книжці;

- стаж роботи (у відповідному державному органі та на даній посаді);

- рівень виконання посадових обов'язків, ділові та професійні якості;

- підстави для подання.

2.4. До подання додається біографічна довідка, в якій зазначаються відомості про попередні відзнаки і заохочення представленого, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена відповідною печаткою.

2.5. Подання про нагородження Грамотою НКРЕ передається до кадрової служби НКРЕ, яка опрацьовує матеріали, та у разі відповідності наданих документів пунктам 1.2, 1.3, 2.3 та 2.4 цього Положення готує експертний висновок для комісії по нагородженню.

2.6. У разі невідповідності документів вимогам цього Положення документи повертаються керівнику структурного підрозділу НКРЕ або керівнику органу державної влади, установи, організації або іншої установи, який їх надіслав, із супровідним листом, підписаним Головою Комісії.

2.7. У разі відповідності документів встановленим цим Положенням вимог, документи подаються на розгляд комісії по нагородженню відомчими заохочувальними відзнаками НКРЕ.

2.8. Комісія по нагородженню відомчими заохочувальними відзнаками НКРЕ приймає рішення про відзначення Грамотою НКРЕ працівників паливно-енергетичного комплексу та інших установ і організацій.

2.9. Рішення по нагородженню відомчою заохочувальною відзнакою НКРЕ - Грамотою НКРЕ оформлюється протоколом, на підставі якого відділ кадрів НКРЕ готує наказ про нагородження особи Грамотою НКРЕ та забезпечує належне оформлення бланку.

2.10. Працівникові НКРЕ, відзначеному Грамотою НКРЕ, в межах економії фонду оплати праці встановлюється грошова винагорода.

2.11. Комісія по нагородженню відомчими заохочувальними відзнаками НКРЕ надає пропозиції Голові НКРЕ щодо встановлення розміру грошової винагороди для працівників НКРЕ.

3. Порядок вручення відомчої заохочувальної відзнаки НКРЕ - Грамоти НКРЕ

3.1. Нагородження Грамотою НКРЕ проводиться в урочистій обстановці Головою Комісії або за його дорученням одним із Членів Комісії, а в інших державних органах, установах і організаціях - керівником відповідного органу.

3.2. Нагородженій особі вручається Грамота за підписом Голови Комісії.

3.3. У трудовій книжці та особовій справі нагородженого кадровою службою органу державної влади або установи, де працює нагороджений, робиться відповідний запис.

Втрачена відомча заохочувальна відзнака НКРЕ повторно не видається.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали