НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.05.2012 р. N 52-р

м. Київ

Про встановлення вимог до ПАТ "ЕК "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності

Відповідно до Закону України "Про природні монополії", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 N 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, вирішила:

1. Установити до Публічного акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" (далі - ПАТ "ЕК "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"), ліцензіата з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, при провадженні ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме: проектних робіт; ремонтних, пусконалагоджувальних, монтажних та будівельно-монтажних робіт; послуг лабораторій з проведення випробувань та вимірювань; програмування приладів обліку; рекламних послуг (розташування рекламних оголошень на інформаційно - цифровому табло); торгівельно-закупівельної діяльності (послуги їдальні); оренди основних засобів (оренда приміщень і опор); автоперевезення (перевезення пасажирів та внутрішні перевезення вантажів); виготовлення та реалізацію виробів з деревини (виготовлення меблів) та рекреаційної діяльності (бази відпочинку в с. Залізний Порт та с. Черноморка) такі вимоги:

а) вести бухгалтерський облік інших, крім ліцензованих, видів діяльності окремо від обліку діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

б) при провадженні інших, крім ліцензованих, видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку природної монополії, щодо споживачів та суб'єктів господарювання на інших ринках.

в) провадити інші, крім ліцензованих, видів діяльності, лише у разі їх беззбитковості.

3. Зобов'язати ПАТ "ЕК "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" виконувати вимоги та щоквартально надавати до відділу НКРЕ у Житомирській області звіти про їх виконання, а також про надходження та використання коштів з інших видів діяльності в розрізі кожного з цих видів діяльності.

4. Рекомендувати ПАТ "ЕК "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" використовувати прибуток, отриманий від інших, крім ліцензованих, видів діяльності, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на покращення технічного стану електромереж та модернізацію засобів обліку електричної енергії.

5. Відділу НКРЕ у Житомирській області інформувати Комісію в разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших видів діяльності (на підставі звітів, які надає ліцензіат згідно з пунктом 2 цього розпорядження).

 

Голова Комісії

С. Тітенко





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали