ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 червня 2012 року N 263

Про втрату чинності деякими нормативно-правовими актами Національного банку України

Згідно зі статтею 7 Закону України "Про Національний банк України" та з метою забезпечення виконання завдань, визначених у розділі VIII Державної програми приватизації на 2012 - 2014 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації" (Закон N 4335-VI), щодо завершення процесу закриття сертифікатної приватизації Правління Національного банку України постановляє:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Правління Національного банку України від 14.03.95 N 53 "Про затвердження положення "Про умови зберігання, обліку та погашення приватизаційних майнових сертифікатів у паперовій формі в установах банківської системи";

постанову Правління Національного банку України від 10.01.99 N 4 "Про внесення змін і доповнень до Положення про умови зберігання, обліку та погашення приватизаційних майнових сертифікатів у паперовій формі в установах банківської системи".

2. Генеральному департаменту інформаційних технологій та платіжних систем (Синявська Н. Б.) довести зміст цієї постанови до відома банків України.

 

Голова

С. Г. Арбузов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали