СХІДНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 26.06.2012 р. N 391

Про втрату чинності наказів Східної митниці

У зв'язку із набранням чинності нової редакції Митного кодексу України, затвердженого Законом України від 13.03.2012 N 4495-VI ( N 4495-VI), з метою приведення нормативно-правової бази Східної митниці у відповідність до діючого законодавства, а також на виконання п. 5 Прийнятих рішень до Протоколу N 1 наради керівного складу митних органів під головуванням члена колегії Державної митної служби України Гутника А. Є. від 11.06.2012, наказую:

1. Визнати такими, що втратили чинність, накази Східної митниці від 27.01.2012 N 78 "Про визначення переліків товарів "групи ризику" та "групи прикриття", щодо яких запроваджено заходи посиленого контролю правильності класифікації згідно з УКТЗЕД" та від 24.05.2012 N 335 "Про внесення змін до наказу Східної митниці від 27.01.2012 N 78".

2. Митне оформлення товарів здійснювати із врахуванням вимог нормативно-правових документів Державної митної служби України в напрямку класифікації товарів згідно УКТЗЕД.

3. Відділу митних платежів (Пасюк С. В.) забезпечити надання до відділу митних інформаційних технологій інформації щодо скасування переліків товарів групи "ризику" та групи "прикриття", оформленої в електронному вигляді відповідно до вимог листа Департаменту інформаційних технологій та митної статистики Державної митної служби України від 30.06.2006 N 31/19-15-3549-ЕП.

4. Відділу митних інформаційних технологій (Касьянов В. М.) направити електронну копію наказу та інформацію, зазначену в п. 3 цього наказу, до Департаменту митних інформаційних технологій та статистики з метою імплементації до ПІК "Інспектор-2006".

5. Начальникам митних постів довести вимоги цього наказу до декларантів та суб'єктів ЗЕД.

6. Відповідальність за виконання вимог цього наказу покласти на начальників задіяних структурних підрозділів.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно з напрямками діяльності.

 

Начальник митниці

Є. Г. Романчикова

Головний інспектор
відділу митних платежів

О. В. Остапенко

Відділ митних платежів
Східної митниці

С. В. Пасюк

Начальник відділу організаційного
та документального забезпечення
Східної митниці

М. В. Лоскутова

Головний інспектор
з питань протидії корупції
Східної митниці

Д. К. Головко

Головний інспектор
з питань протидії корупції
Східної митниці

І. В. Трєпашко

Начальник відділу
правового забезпечення
Східної митниці

Б. Л. Храпинський

Заступник начальника
Східної митниці

В. В. Данилевич

Заступник начальника
Східної митниці

В. О. Денісов

Перший заступник начальника
Східної митниці

І. І. Михальков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали