Додаткова копія: Про втрату чинності наказом ДСА України від 16 січня 2016 року N 9 "Про затвердження Інструкції з підготовки та надсилання, приймання та обробки, оприлюднення та зберігання електронних копій судових рішень в Єдиному державному реєстрі судових рішень"

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 жовтня 2018 року N 519

Про втрату чинності наказом ДСА України від 16 січня 2016 року N 9 "Про затвердження Інструкції з підготовки та надсилання, приймання та обробки, оприлюднення та зберігання електронних копій судових рішень в Єдиному державному реєстрі судових рішень"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року N 550 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 550) та рішення Вищої ради правосуддя від 19 квітня 2018 року N 1200/0/15-18 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень" (Порядок N 1200/0/15-18) (зі змінами) наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України від 16 січня 2016 року N 9 "Про затвердження Інструкції з підготовки та надсилання, приймання та обробки, оприлюднення та зберігання електронних копій судових рішень в Єдиному державному реєстрі судових рішень" (Наказ N 9).

2. Державному підприємству "Інформаційні судові системи" на виконання пункту 9 розділу IX Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 19 квітня 2018 року N 1200/0/15-18 (Порядок N 1200/0/15-18) (зі змінами), затвердити Правила використання Єдиного державного реєстру судових рішень та направити до Верховного Суду, місцевих та апеляційних судів, Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України для використання в роботі.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.):

3.1. Надіслати копію цього наказу до ТОВ "ЛІГА:ЗАКОН";

3.2. Довести копію цього наказу до заступників Голови Державної судової адміністрації України, радника Голови Державної судової адміністрації України, керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України та Державного підприємства "Інформаційні судові системи".

4. Прес-службі (на правах сектору) Державної судової адміністрації України (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня з дня видання цього наказу оприлюднити його на офіційному сайті Державної судової адміністрації України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Чорнуцького С. П.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали