КІРОВОГРАДСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 26.06.2012 р. N 330

Про втрату чинності наказу Кіровоградської митниці від 20.02.2012 N 119

На виконання п. 5 рішень, прийнятих 11.06.2012 на нараді керівного складу митних органів під головуванням члена колегії Держмитслужби України Гутника А. Є., наказую:

1. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Кіровоградської митниці від 20.02.2012 N 119 "Про затвердження "Переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та заходів, які застосовують до цих товарів з метою посилення контролю за правильністю їх класифікації згідно УКТЗЕД при їх митному оформленні" та втрату чинності наказу Кіровоградської митниці" (Перелік N 119).

2. Начальнику відділу митних інформаційних технологій Воскобійнику Г. С., забезпечити внесення відповідних змін до програмно-інформаційного комплексу Інспектор 2006.

3. Особам, відповідальним за наповнення відповідного регіонального профілю ризику (далі - ПР) в Кіровоградській митниці, проаналізувати переліки товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та з урахуванням специфіки товарів, митне оформлення яких здійснюється в зоні діяльності Кіровоградської митниці, розробити та затвердити відповідні профілі ризику в напрямку контролю за класифікацією товарів на регіональному рівні.

4. Начальнику сектору організаційного та документального забезпечення Седелю С. Є., довести цей наказ до підрозділів митниці згідно листа розсилки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці Поліщука О. В.

 

Начальник митниці

П. П. Скальський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали