Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про введення мораторію (заборони) на суцільну вирубку зелених насаджень у межах об'єктів природно-заповідного фонду міста Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 7 липня 2016 року N 574/574

Про введення мораторію (заборони) на суцільну вирубку зелених насаджень у межах об'єктів природно-заповідного фонду міста Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Закону України "Про природно-заповідний фонд України", статті 30 Лісового кодексу України, з метою збереження площ цінних старовікових зелених насаджень у межах територій природно-заповідного фонду міста Києва і недопущення втрат їх природної цінності Київська міська рада вирішила:

1. Ввести мораторій (заборону) у межах об'єктів природно-заповідного фонду м. Києва на проведення суцільних рубок усіх видів, у тому числі суцільних санітарних, лісовідновних, рубок реконструкції у деревостанах природного походження, а також стиглих та перестиглих деревостанах штучного походження.

2. Мораторій не поширюється на проведення необхідних вибіркових рубок на цих ділянках за умови, що вони не призведуть до зниження повноти деревостану нижче 0,4 - 0,5.

3. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Довести до відома лісовпорядників про прийняття цього рішення.

3.2. Не надавати погодження на проведення на території об'єктів природно-заповідного фонду міста Києва суцільних рубок усіх видів, у тому числі суцільних санітарних, лісовідновних, рубок реконструкції у деревостанах природного походження, а також стиглих та перестиглих деревостанах штучного походження за умови, що проведення необхідних вибіркових рубок на цих ділянках не призведе до зниження повноти деревостану нижче 0,4 - 0,5.

4. Оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали