Додаткова копія: Про введення в дію Організаційно-методичних рекомендацій з підготовки до дій за призначенням авіації ДСНС України на 2019 рік

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 29 листопада 2018 року N 687

(з основної діяльності)

м. Київ

Про введення в дію Організаційно-методичних рекомендацій з підготовки до дій за призначенням авіації ДСНС України на 2019 рік

З метою забезпечення якісного планування та підготовки авіації ДСНС України до дій за призначенням у 2019 році, підвищення рівня підготовки особового складу до виконання поставлених завдань наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 грудня 2018 року Організаційно-методичні рекомендації з підготовки до дій за призначенням авіації ДСНС України на 2019 рік, що додаються*.


* Не наводяться.

2. Управлінню авіації та авіаційного пошуку і рятування (Рунаєв І. В.), Спеціальному авіаційному загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (Коробка І. М.), Головному авіаційному координаційному центру пошуку і рятування (Ненашев С. А.) організувати вивчення Організаційно-методичних рекомендації з підготовки до дій за призначенням авіації ДСНС України на 2019 рік у підпорядкованих підрозділах.

Планування підготовки до дій за призначенням підрозділів авіації ДСНС України на 2019 рік розпочати з 1 грудня 2018 року.

3. Спеціальному авіаційному загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (Коробка І. М.) до 20 грудня 2018 року погодити з Управлінням авіації та авіаційного пошуку і рятування (Рунаєв І. В.) План підготовки Спеціального авіаційного загону до дій за призначенням на 2019 рік та до 21 грудня 2018 року подати його на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали