МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 травня 2012 року N 188

Про введення в дію рішення колегії від 19.04.2012 N 9 "Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, запитами та зверненнями народних депутатів України і громадян, та стан виконання рішень колегії у Мінрегіоні за I квартал 2012 року"

З метою запобігання порушенням строків виконання актів законодавства, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Прем'єр-міністра України, звернень та запитів народних депутатів України і громадян, рішень колегії та підвищення рівня виконавської дисципліни у Міністерстві наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 19 кв...

 

Доступ до документа «Наказ від 03.05.2012 № 188 Про введення в дію рішення колегії від 19.04.2012 N 9 "Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, запитами та зверненнями народних депутатів України і громадян, та стан виконання рішень колегії у Мінрегіоні за I квартал 2012 року"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали