Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про введення в дослідну експлуатацію модернізованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2019 р. N 117

Київ

Про введення в дослідну експлуатацію модернізованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних", "Про електронні документи та електронний документообіг", постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1433 "Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади", від 29 березня 2006 року N 373 "Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах", рішення Київської міської ради від 02 липня 2015 року N 654/1518 "Про затвердження Комплексної міської цільової програми "Електронна столиця" на 2015 - 2018 роки", з метою введення в дослідну експлуатацію модернізованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва":

1. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Головний інформаційно-обчислювальний центр":

1.1. Увести в дослідну експлуатацію модернізовану інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва" в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, підприємствах, установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

1.2. Підготувати та подати в установленому порядку зміни до Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 березня 2013 року N 304 (Розпорядження N 304).

2. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" забезпечити адміністрування модернізованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва" в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Виконувач обов'язків голови

П. Пантелеєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали