Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про введення в експлуатацію автоматизованої системи класу "1"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 квітня 2018 року N 194

Про введення в експлуатацію автоматизованої системи класу "1"

Відповідно до статті 8 Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" від 05.07.94 N 80/94-ВР; на підставі Декларації про відповідність комплексної системи захисту інформації (далі - КСЗІ) вимогам нормативних документів із технічного захисту інформації Міненерговугілля, зареєстрованої в Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06.03.2018 N 2567, наказую:

1. Ввести в експлуатацію з 02 квітня 2018 року КСЗІ автоматизованої системи класу "1" (далі - АС-1) інв. N 5587 відділу забезпечення документообігу Управління контролю виконавської дисципліни та документообігу, призначену для обробки службової інформації в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, розташовану у виділеному приміщенні Міненерговугілля N 408 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 30.

2. Роботи з опрацювання інформації з грифом "Для службового користування" в АС-1 здійснювати відповідно до вимог розділів IV та V Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Міненерговугілля, затвердженої наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 18.01.2017 N 62, та технічної документації на КСЗІ.

3. Контроль за дотриманням порядку обробки службової інформації в АС-1 покласти на заступника начальника управління - начальника відділу забезпечення документообігу Управління контролю виконавської дисципліни та документообігу Журбу Н. І.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. державного секретаря - директора Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Підкоморну Ю. А.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали