НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.07.2012 р. N 67-118/508

Генеральний департамент регулювання грошового обігу

Операційному і територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу, Департаменту міжнародних зв'язків та комунікацій, Асоціації українських банків, банкам України та їх філіям


Про введення в обіг пам'ятної монети "80 років Донецькій області"

Національний банк України вводить в обіг 5 липня 2012 року пам'ятну монету номіналом 10 гривень, присвячену 80-річчю утворення Донецької області - могутньому індустріальному серцю держави, краю з унікальними природними ресурсами, потужним промисловим потенціалом, у якому мешкають талановиті та працелюбні люди.

Монету виготовлено зі срібла 925 проби, якість карбування - "спеціальний анциркулейтед", маса в чистоті - 31,1 г, діаметр - 38,6 мм, тираж - 5000 штук. Гурт монети гладкий із заглибленими написами позначення металу, його проби - Ag 925, маси в чистоті - 31,1 г і логотипом Монетного двору.

На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України, написи півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу); ліворуч - рік карбування монети - 2012 та на тлі карти області зображено фрагмент прапора Донецької області.

На реверсі монети зображено: на тлі промислового пейзажу області фігури металурга, шахтаря та робітниці сільського господарства, праворуч - Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Донецька, угорі півколом напис ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, під ним герб області та напис 80 РОКІВ.

Художники: Святослав Іваненко, Володимир Дем'яненко.

Скульптори: Святослав Іваненко, Володимир Атаманчук.

Пам'ятна монета номіналом 10 гривень є дійсним платіжним засобом України й обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів та для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви і для переказів.

 

Директор Генерального
департаменту регулювання
грошового обігу

В. М. Нестеренко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали