НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.11.2011 р. N 67-112/182

Департамент готівково-грошового обігу

Операційному і територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу, Департаменту зовнішньоекономічних відносин, Асоціації українських банків, банкам України та їх філіям

Про введення в обіг пам'ятної монети "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Київ"

Національний банк України вводить в обіг 1 грудня 2011 року пам'ятну монету "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Київ" номіналом 10 гривень, присвячену важливій спортивній події - Фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу 2012, окремі фінальні ігри якого відбудуться в Києві.

Монету виготовлено зі срібла 925 проби, якість карбування - "пруф", маса в чистоті - 31,1 г, діаметр - 38,6 мм, тираж - до 15000 штук. Гурт монети - гладкий із заглибленими написами позначення металу, його проби - Ag 925, маси в чистоті - 31,1 г і логотипом Монетного двору Національного банку України.

Монета є офіційною ліцензованою продукцією УЄФА ЄВРО 2012.

На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України, напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), на тлі карти України з написом КИЇВ - голографічне зображення логотипу ЄВРО 2012, під яким написи: UEFA/EURO 2012/POLAND-UKRAINE, праворуч рік карбування монети - 2011 та півколом номінал - ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ.

На реверсі монети на тлі стилізованої панорами міста та стадіону "Олімпійський" зображено динамічні фігури двох футболістів із м'ячем, угорі - герб Києва, унизу розміщено напис ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР/ЧЕМПІОНАТУ/ЄВРОПИ/З ФУТБОЛУ/2012.

Художники: Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук.

Скульптор - Володимир Атаманчук.

Пам'ятна монета номіналом 10 гривень є дійсним платіжним засобом України та обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви і для переказів.

 

Директор Генерального
департаменту регулювання
грошового обігу

В. М. Нестеренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали