Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про введення в обіг пам'ятної монети "Копання картоплі"

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.05.2018 р. N 50-0027/26690

Департамент грошового обігу

Банкам України та їх філіям

Про введення в обіг пам'ятної монети "Копання картоплі"

Національний банк України 22 травня 2018 року вводить в обіг пам'ятну монету "Копання картоплі" номіналом 10 гривень, присвячену розкриттю в художньо-образній манері іронічного наїву образів українського архетипу.

Загальновідомо, що серед споконвічних цінностей українців - земля-годувальниця. Потяг і любов до неї, праця на ній тисячі років єднають Чоловіка і Жінку, що символізують дві постаті у формі серця.

Монету виготовлено зі срібла 925 проби, категорія якості карбування - "пруф", маса в чистоті - 31,1 г, діаметр - 38,6 мм, тираж - 4000 штук. Гурт монети - гладкий із заглибленими написами позначення металу, його проби - Ag 925, маси в чистоті - 31,1 і логотипом Банкнотно-монетного двору Національного банку України. Елемент оздоблення: локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше ніж 0,001 г.

На аверсі монети розміщено стилізоване зображення дерева життя, верхів'я якого - дзеркальне (на тлі поля), нижні бульби - на дзеркальному тлі - золоті (локальна позолота). Унизу розміщено: малий Державний Герб України (ліворуч), рік карбування монети 2018 (праворуч), півколом написи: УКРАЇНА, номінал - 10/ГРИВЕНЬ.

На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовані зображення Чоловіка і Жінки, які копають картоплю. Їхні постаті утворюють золоте серце (локальна позолота). По колу розміщено написи: КОПАННЯ КАРТОПЛІ.

Художники: Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук.

Скульптори: Володимир Дем'яненко, Анатолій Демяненко.

Пам'ятна монета є дійсним платіжним засобом України та обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

 

Голова

Я. В. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали