КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 1542

Про вжиття заходів щодо недопущення виробничого травматизму в області

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону праці" та з метою недопущення виробничого травматизму в області:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Вжити заходів щодо передачі на обслуговування протягом першого півріччя 2012 року у встановленому порядку котелень, що забезпечують теплом установи та заклади соціально-культурної сфери, спеціалізованим підприємствам теплових мереж, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

1.2. Рекомендувати роботодавцям забезпечити в січні 2012 року проведення позачергового навчання та атестації (переатестації) посадових осіб теплопостачальних підприємств на знання Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 N 71, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 березня 2007 року за N 197/13464, та проведення позачергового інструктажу з питань охорони праці та пожежної безпеки всім працівникам житлово-комунального господарства.

1.3. Про вжиті заходи проінформувати облдержадміністрацію через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації до 01.07.2012.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали