МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 червня 2011 року N 451/0/16-11

Про вжиття заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб

Відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та "Про захист персональних даних", Указу Президента від 5 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011) та Плану організації виконання Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 травня 2011 р. (протокол N 33) наказую:

1. Здійснювати використання інформації (персональних даних) про державних службовців Міністерства та інших фізичних осіб, інформація про яких наявна в Міністерстві і яка за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом, лише з метою та у спосіб, визначений законом.

2. Розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які було довірено державним службовцям Міністерства або які стали їм відомі у зв'язку з виконанням своїх посадових обов'язків, не допускається.

Відомості про особисте життя фізичної особи не можуть використовуватися як чинник, що підтверджує чи спростовує її ділові якості.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства:

- організувати вивчення та забезпечення дотримання вимог законодавства щодо захисту персональних даних про особу працівниками відповідних підрозділів;

- вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної у них інформації про особу інших осіб.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату О. О. Губіну.

 

Міністр

М. А. Кулиняк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали