Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про забезпечення діяльності Українсько-Данського енергетичного центру II

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2020 року N 80

Про забезпечення діяльності Українсько-Данського енергетичного центру II

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги" та з метою забезпечення діяльності Українсько-Данського енергетичного центру II (далі - УДЕЦ II) відповідно до Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія про продовження співробітництва у сфері розвитку та діяльності Українсько-данського енергетичного центру від 27.02.2018 року (далі - Угода), наказую:

1. Визначити ЧИЖИКА Костянтина, заступника Міністра з питань європейської інтеграції відповідальною особою за виконання завдань та заходів УДЕЦ II та Директором УДЕЦ II з української сторони відповідно до Угоди.

2. Визначити МАРТИНЮКА Олександра, керівника експертної групи розвитку відновлюваної енергетики, альтернативних видів палива та керування попитом Директорату енергетичних ринків відповідальним за технічну координацію виконання завдань та заходів із представниками данської сторони у рамках діяльності УДЕЦ II.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції ЧИЖИКА Костянтина.

 

Міністр

О. Оржель
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали