Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про забезпечення функціонування Центральної референс-лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу Міністерства охорони здоров'я України

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 листопада 2013 року N 995/102

Про забезпечення функціонування Центральної референс-лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до абзаців третього, четвертого, шостого та сьомого пункту 8, а також підпунктів першого, другого та п'ятого пункту 9 Статуту Національної академії медичних наук України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 року N 1913, абзацу третього пункту 3 (Указ N 467/2011), підпунктів першого (Указ N 467/2011) та четвертого пункту 4 (Указ N 467/2011), абзаців п'ятого, дванадцятого, тридцять п'ятого та п'ятдесят третього підпункту шостого пункту 4 (Указ N 467/2011), пункту 7 Положення про Міністерство охорони здоров'я України (Указ N 467/2011), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, наказуємо:

1. Покласти на Референс-лабораторію з мікробіологічної діагностики туберкульозу Державної установи "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського НАМН України" (далі - Лабораторія) такі завдання Центральної референс-лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) на 2013 - 2016 роки:

1.1. Надання організаційно-методичної допомоги в оптимізації лабораторної мережі з мікробіологічної діагностики туберкульозу в Україні.

1.2. Організаційно-методичне керівництво та забезпечення функціонування системи зовнішнього контролю якості роботи лабораторій з мікробіологічної діагностики туберкульозу I - III рівнів та здійснення такої форми контролю за роботою лабораторій III рівня.

1.3. Приведення державних стандартів з мікробіологічної діагностики туберкульозу до міжнародних вимог та впровадження сучасних методів індикації та ідентифікації збудників туберкульозу.

1.4. Організаційний та методичний супровід навчальних заходів з питань мікробіологічної діагностики туберкульозу в Україні, участь у їх підготовці, розроблення та експертна оцінка навчальних програм та інформаційних матеріалів з питань діагностики туберкульозу, а також участь у навчанні шляхом залучення фахівців Лабораторії у якості тренерів.

1.5. У межах компетенції та у порядку, встановленому законодавством України:

1.5.1. Участь у моніторингових візитах та перевірках лабораторій з мікробіологічної діагностики туберкульозу системи МОЗ України (далі - Регіональні лабораторії) та подання до МОЗ України необхідних аналітичних даних щодо ефективності та якості лабораторних досліджень з туберкульозу в Україні.

1.5.2. Співробітництво з Супранаціональною Референс-лабораторією Всесвітньої організації охорони здоров'я для участі в міжнародних програмах забезпечення зовнішнього контролю якості мікробіологічних досліджень.

1.5.3. Участь у плануванні потреб регіональних лабораторій щодо обладнання, витратних матеріалів тощо.

1.5.4. Участь у національних та міжнародних наукових розробках з питань мікробіологічної діагностики туберкульозу в межах компетенції Лабораторії та відповідно до порядку, встановленого законодавством України.

1.5.5. Участь у роботі колегії і виробничих нарадах МОЗ України за запрошенням МОЗ України.

1.5.6. Участь у розробці нормативно-правових актів з питань мікробіологічної діагностики туберкульозу.

2. Державній установі "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі - Центр, Н. Нізова) забезпечити діяльність Лабораторії у встановленому законодавством порядку.

3. Державній установі "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Японського НАМН України" (Ю. Фещенко) забезпечити:

3.1. Координацію робіт щодо виконання Лабораторією функцій Центральної референс-лабораторії МОЗ України.

3.2. Раціональне використання та облік наданих Центром витратних матеріалів для проведення у лабораторіях I - III рівнів, що проводять мікробіологічну діагностику туберкульозу в Україні, контролю якості досліджень.

4. Організацію діяльності Лабораторії у встановленому законодавством України порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова та віце-президента Національної академії медичних наук України Ю. Кундієва.

 

Міністр
охорони здоров'я України

Р. Богатирьова

Президент Національної академії
медичних наук України

А. Сердюк

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань протидії
ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших
соціально небезпечних захворювань

Т. Александріна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали