МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2012 року N 307

Про забезпечення функціонування Громадської ради при Міністерстві культури України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства культури України, налагодження ефективної взаємодії Міністерства культури України з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері кінематографії, в галузі спеціальної освіти у сфері культури і мистецтв сферах культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин України (далі - у відповідних сферах), наказую:

1. Голові громадської ради (І. Р. Приставському, за згодою) забезпечити функціонування громадської ради при Міністерстві культури України (далі - Громадська рада).

2. Голові Державного агентства України з питань кіно, керівникам структурних підрозділів Міністерства, керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України:

2.1. надавати всебічне сприяння Громадській раді у реалізації її повноважень, зокрема, у здійсненні покладених на Громадську раду завдань та реалізації її прав;

2.2. надавати голові Громадської ради, а також уповноваженим ним особам, інформацію, необхідну для функціонування Громадської ради та вільний доступ до службових приміщень.

3. Обов'язки з організаційного забезпечення діяльності Громадської ради покласти на відповідального секретаря Громадської ради Довгу Е. Ю.

4. Сектору інформаційно-аналітичної роботи та зв'язків з громадськістю відділу забезпечення роботи Міністра (І. М. Чередниченко) розмістити відповідну інформацію на офіційному сайті Міністерства культури України.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. А. Кулиняк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали