ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 травня 2012 року N 224

Про забезпечення функціонування веб-сайту Держземагентства України

Відповідно до законів України "Про інформацію" (Закон N 2939-VI), "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", спільного наказу Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіо України і Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 25.11.2002 N 327/225 "Про затвердження Порядку інформаційного наповнення та технічного забезпечення Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади та Порядку функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади", наказу Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 18.11.2010 N 308 "Про затвердження Порядку проведення моніторингу інформаційного наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади" (у редакції наказу від 22.03.2011 N 62 (Наказ N 62)) та у зв'язку зі зміною структури центрального апарату Державного агентства земельних ресурсів України наказую:

1. Визначити Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю відповідальним за організаційне забезпечення функціонування веб-сайту Держземагентства України.

2. Визначити структурні підрозділи Держземагентства України відповідальними за наповнення розділів веб-сайту:

"Реформування земельних відносин", "Земельне законодавство" (рубрика "Проекти нормативно-правових документів") - Управління координації нормопроектної діяльності;

"Землеустрій" - Управління землеустрою;

"Охорона земель" - Управління охорони земель;

"Кадастр і реєстрація" - Управління державного земельного кадастру;

"Ринок та оцінка земель" - Управління ринку та оцінки земель;

"Ліцензування", "Експертиза" - Управління державної експертизи та ліцензування;

"Державні закупівлі" - Управління фінансового забезпечення;

"Геодезія та картографія" - Управління топографо-геодезичної і картографічної діяльності;

"Юридична служба", "Земельне законодавство" (крім рубрики "Проекти нормативно-правових документів") - Юридичне управління;

"Звернення громадян", "Про Держземагентство" (рубрика "Графік прийому громадян") - Відділ розгляду звернень та прийому громадян;

"Запобігання проявам корупції" - Управління запобігання та протидії корупції;

"Підготовка фахівців", "Вакансії", "Про Держземагентство" (рубрика "Структура") - Управління кадрової політики та персоналу;

"Новини", "Робота з громадськістю", "Публічна інформація", "Реагування на критику", "Інформаційне суспільство", "Публікації", "Бібліотека", "Що нового на сайті", "Регіони", "Контакти" та ведення російськомовної сторінки веб-сайту - Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю;

"Міжнародна діяльність" та ведення англомовної сторінки веб-сайту - відділ аналітичної обробки інформації та міжнародних відносин Управління комунікацій та забезпечення діяльності Голови.

3. Керівникам структурних підрозділів Держземагентства України:

3.1. Забезпечити наявність актуальної інформації у розділах веб-сайту.

3.2. Протягом трьох днів провести моніторинг визначених розділів та за потреби поновити інформацію.

3.3. Призначити виконавців, відповідальних за підготовку та подання інформації до Сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю для наповнення веб-сайту Держземагентства України.

3.4. Систематично, не рідше одного разу на місяць, перевіряти розділи, за наповнення яких вони визначені відповідальними.

3.5. Відвідувати щодня розділ "Форум" веб-сайту Держземагентства України та відповідно до компетенції відповідати на запитання його користувачів. Щоденний контроль за наявністю відповідей покласти на Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю.

3.6. Забезпечити подання до Сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю наказів з основної діяльності в електронному вигляді для розміщення на веб-сайті Держземагентства України.

4. Покласти персональну відповідальність за наповнення розділів веб-сайту Держземагентства України на керівників структурних підрозділів, що його забезпечуватимуть.

5. Встановити строки подання інформації Сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю для розміщення у розділі "Новини" веб-сайту Держземагентства України:

для структурних підрозділів Держземагентства України - щочетверга;

для територіальних органів - щодня.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держземагентства України від 22.08.2011 N 82.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали