МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2012 року N 296

Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2012 році

На виконання вимог статті 5 Закону України "Про електроенергетику", з метою забезпечення цілісної та сталої роботи Об'єднаної енергетичної системи України, поліпшення протиаварійного стану та надійності роботи електричних мереж напругою 0,4 - 750 кВ, особливо в умовах надзвичайних ситуацій: повені, грози, підвищеної пожежонебезпеки та в осінньо-зимовий період 2012/2013 року наказую:

1. Державному підприємству "Національна енергетична компанія "Укренерго" (Ходаківський А. М.), рекомендувати керівникам енергопостачальних компаній (далі - компанії):

1.1. Забезпечити виконання обсягів ремонту електроенергетичного обладнання згідно з додатками 1 - 10, що додаються.

1.2. Дотримуватись вимог ГКД 34.20.661-2003 "Правила організації технічного обслуговування та ремонту обладнання, будівель і споруд електростанцій та мереж", ГНД 34.05.102-2003 "Програмний комплекс визначення вартості ремонту і технічного обслуговування мереж" при проведенні ремонту електричних мереж напругою 0,4 - 750 кВ.

1.3. Надавати Департаменту електроенергетики до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, звіт за результатами проведених робіт згідно цього наказу.

1.4. Узяти під постійний контроль утримання в належному технічному стані електромереж, які знаходяться в зонах впливу водних об'єктів, гідротехнічних, водогосподарських і каналізаційних споруд, виконання необхідних запобіжних заходів і ремонту у разі виявлення невідповідності технічного стану цих мереж вимогам нормативно-технічної документації.

1.5. Організувати ретельний нагляд за станом маслонаповнених уводів напругою 110 - 750 кВ, технічні параметри яких перевищують граничні рівні, передбачені відповідними нормативними документами, та забезпечити своєчасне поповнення аварійного запасу, необхідного для їх оперативної заміни.

1.6. Здійснити протягом двох місяців обстеження і перевірку технічного стану роз'єднувачів, установлених на ПЛ 6 - 20 кВ, уточнити перелік неоперативних роз'єднувачів напругою 6 - 20 кВ та скласти графіки їх ремонту. Ремонт роз'єднувачів виконати до початку осінньо-зимового періоду 2012 - 2013 року.

Про хід виконання ремонтів роз'єднувачів інформувати Департамент електроенергетики у серпні і жовтні поточного року.

1.7. Скласти за результатами оглядів підстанційних опорно-стрижневих ізоляторів напругою 35 - 750 кВ, включаючи тепловізійний контроль, плани заміни дефектних ізоляторів і до 01.06.2012 подати їх Департаменту електроенергетики.

1.8. Продовжити роботу з реалізації заходів із забезпечення функціонування резервного живлення власних потреб змінного струму на підстанціях напругою 220 - 750 кВ відповідно до вимог нормативної документації і до 01.12.2012 надати Департаменту електроенергетики звіт щодо виконаної в цьому напрямку роботи.

1.9. Здійснювати своєчасні перевірки та випробовування електрообладнання, пристроїв грозозахисту, засобів релейного захисту, протиаварійної автоматики і телемеханіки відповідно до вимог чинних нормативних документів та забезпечити своєчасне усунення виявлених недоліків.

1.10. Здійснити діагностичне обстеження електроустаткування, що вичерпало свій амортизаційний ресурс, і вжити додаткових заходів до підвищення надійності його роботи.

1.11. Сформувати до 01.10.2012 аварійний запас електротехнічного устаткування і матеріалів для оперативної ліквідації можливих наслідків стихійних явищ в електричних мережах в обсягах, передбачених нормативними документами.

1.12. Привести до настання зимового періоду у відповідність до вимог чинних нормативних документів технічний стан трас усіх повітряних ліній електропередачі напругою 0,4 - 750 кВ.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали