Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року і встановлення результатів таких виборів

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ

від 16 квітня 2019 року N 2

Київ

Про забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року і встановлення результатів таких виборів

З метою забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року і встановлення результатів таких виборів, запобігання втручанню будь-яких посадових і службових осіб та громадян у вирішення питань, що належать до повноважень Комісії, захисту інформації, яка обробляється та зберігається за допомогою обчислювальних ресурсів Центральної виборчої комісії, зокрема Єдиної інформаційно-автоматизованої системи "Вибори", основні елементи яких розміщено в приміщеннях Центральної виборчої комісії (площа Лесі України, 1), відповідно до частини десятої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", Указу Президента України від 21 жовтня 2009 року N 844 "Про державну охорону Центральної виборчої комісії", Інструкції про забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Центральна виборча комісія, затвердженої постановою Центральної виборчої комісії від 12 травня 2005 року N 81 (зі змінами, внесеними постановою Комісії від 17 червня 2009 року N 34), керуючись частинами першою, п'ятою статті 3, частиною другою статті 4, статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія вирішила:

1. Встановити, що у період з 20 квітня 2019 року до дня, наступного за днем встановлення результатів повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, до приміщення прес-центру Центральної виборчої комісії в адміністративному будинку (площа Лесі України, 1), в якому проводяться засідання Комісії, без дозволу чи запрошення для участі в цих засіданнях за умови пред'явлення військовослужбовцю Управління державної охорони України документа, що посвідчує особу, та відповідного посвідчення (акредитаційної картки), виданого Центральною виборчою комісією, допускаються особи, перелік яких визначено у частині другій статті 4 Закону України "Про Центральну виборчу комісію".

2. До приміщень Комісії на четвертому та шостому поверхах адміністративного будинку допускаються члени Центральної виборчої комісії, працівники Секретаріату та патронатної служби Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців, залучені на час підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року спеціалісти та члени окружних виборчих комісій з виборів Президента України територіальних виборчих округів, а також інші особи, які мають дозвіл Голови Центральної виборчої комісії або керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, за умови пред'явлення військовослужбовцю Управління державної охорони України документа, що посвідчує особу.

3. Подавати замовлення на вхід до адміністративного будинку, службових приміщень, у яких розташована Комісія, мають право лише Голова Центральної виборчої комісії, керівник Секретаріату Центральної виборчої комісії та працівники приймальні Голови Комісії.

4. Встановити, що за необхідності та за наявності підстав Голова Центральної виборчої комісії має право видати розпорядження щодо встановлення обмежень допуску до приміщень Комісії для забезпечення безпечної її роботи.

5. Управлінню державної охорони України вирішити питання щодо:

- забезпечення виконання передбачених цим протокольним рішенням умов допуску до приміщень Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року і встановлення результатів цих виборів з дотриманням порядку, передбаченого Інструкцією про забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Центральна виборча комісія, затвердженою постановою Центральної виборчої комісії від 12 травня 2005 року N 81;

- вжиття необхідних заходів для забезпечення належного режиму роботи Центральної виборчої комісії та відновлення правопорядку в разі його порушення.

6. Контроль за виконанням цього протокольного рішення покласти на керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії Суярка С. М.

7. Це протокольне рішення надіслати Управлінню державної охорони України.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали