Додаткова копія: Про забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення голосування і офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ

від 16 липня 2019 року N 4

Київ

Про забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення голосування і офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

З метою забезпечення належних умов роботи Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення голосування і офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, запобігання втручанню будь-яких посадових і службових осіб та громадян у вирішення питань, що належать до повноважень Комісії, захисту інформації, яка обробляється та зберігається за допомогою обчислювальних ресурсів Комісії, зокрема Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори", основні елементи яких розміщено в приміщеннях Центральної виборчої комісії (площа Лесі Українки, 1), відповідно до частини другої статті 34 (Закон N 4061-VI), частини дев'ятої статті 111 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), Указу Президента України від 21 жовтня 2009 року N 844 "Про державну охорону Центральної виборчої комісії", Інструкції про забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Центральна виборча комісія, затвердженої постановою Комісії від 12 травня 2005 року N 81 (із змінами, внесеними постановою Комісії від 17 червня 2009 року N 34), керуючись частинами першою, п'ятою статті 3, частиною другою статті 4, статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія вирішила:

1. Встановити, що у період з 20 липня 2019 року до дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, до зали засідань, а також приміщення пресцентру Центральної виборчої комісії в адміністративному будинку (площа Лесі Українки, 1), в яких проводяться засідання Комісії, без дозволу чи запрошення для участі в цих засіданнях за умови пред'явлення військовослужбовцю Управління державної охорони України документа, що посвідчує особу, та відповідного посвідчення (акредитаційної картки), виданого Центральною виборчою комісією, допускаються особи, перелік яких визначено у частині другій статті 4 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" та частині другій статті 34 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI).

2. До приміщень Комісії на четвертому та шостому поверхах адміністративного будинку допускаються члени Центральної виборчої комісії, працівники Секретаріату та патронатної служби Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців, залучені на час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року спеціалісти та члени окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, а також інші особи, які мають дозвіл Голови Центральної виборчої комісії або керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, за умови пред'явлення військовослужбовцю Управління державної охорони України документа, що посвідчує особу.

3. Подавати замовлення на вхід до адміністративного будинку, службових приміщень, у яких розташована Комісія, мають право лише Голова Центральної виборчої комісії, керівник Секретаріату Центральної виборчої комісії та працівники приймальні Голови Комісії.

4. Встановити, що за необхідності та за наявності підстав Голова Центральної виборчої комісії має право видати розпорядження стосовно встановлення обмежень допуску до приміщень Комісії для забезпечення її безпечної роботи.

5. Управлінню державної охорони України вирішити питання щодо:

- забезпечення виконання передбачених цим протокольним рішенням умов доступу до приміщень Центральної виборчої комісії під час проведення голосування і офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року з дотриманням порядку, передбаченого Інструкцією про забезпечення охорони та захисту адміністративного будинку і службових приміщень, в яких розміщена Центральна виборча комісія;

- вжиття необхідних заходів для забезпечення належного режиму роботи Центральної виборчої комісії та відновлення правопорядку в разі його порушення.

6. Контроль за виконанням цього протокольного рішення покласти на керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії Суярка С. М.

7. Це протокольне рішення надіслати Управлінню державної охорони України.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали