Додаткова копія: Про забезпечення населених пунктів області оновленою містобудівною документацією

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2018 р. N 226

Про забезпечення населених пунктів області оновленою містобудівною документацією

З метою прискорення розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів області, забезпечення реалізації вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI) та за результатами розгляду на засіданні колегії обласної державної адміністрації:

1. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгорода-Сіверського, міським, сільським, селищним головам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації):

1.1. Вжити відповідних заходів щодо передбачення видатків у місцевих бюджетах на розроблення топографо-геодезичних знімань для подальшого розроблення генеральних планів, планів зонувань території населених пунктів та схем планування території громад.

1.2. Прискорити роботу з розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів, а також вжити заходів щодо передбачення видатків у місцевих бюджетах на розроблення (оновлення) генеральних планів, планів зонувань території населених пунктів та схем планування території громад.

1.3. Вжити заходів щодо розроблення проектів землеустрою з метою встановлення та зміни меж населеного пункту на підставі затвердженої містобудівної документації.

1.4. Провести роботу щодо забезпечення умов загальної доступності містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.

1.5. Надавати Управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації інформацію про прийняті рішення щодо розроблення (оновлення) містобудівної документації щомісячно, до 5 числа місяця, наступного за звітним.

2. Управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації продовжити роботу з надання методичної допомоги щодо розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівні.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали