ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.11.2017 р. N 588/23

Про забезпечення облаштування паркувальних місць для автотранспорту людей з обмеженими фізичними можливостями (осіб з інвалідністю) на паркувальних майданчиках операторів платного паркування та паркувальних майданчиках інших суб'єктів господарювання на території міста

Відповідно до статей 29, 30, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження правил паркування транспортних засобів", з метою належного облаштування паркувальних місць для автотранспорту осіб з обмеженими фізичними можливостями (осіб з інвалідністю) в місті, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Зобов'язати операторів платного паркування та інших суб'єктів господарювання, які утримують паркувальні майданчики:

1.1. Позначити місця для паркування транспортних засобів, якими керують особи з обмеженими фізичними можливостями (особи з інвалідністю) відповідно до вимог Правил дорожнього руху України та ДСТУ - 2587:2010 "Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування.".

1.2. Дотримуватись вимог пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження правил паркування транспортних засобів" в частині обов'язкового облаштування паркувальних місць для транспортних засобів, якими керують особи з обмеженими фізичними можливостями (особи з інвалідністю) в обсязі 10 відсотків загальної кількості паркувальних місць, але не менш як одне місце на паркувальний майданчик. Відстань від в'їзду на майданчик для платного паркування до найближчого такого місця не повинна перевищувати 50 метрів.

1.3. Забезпечувати належний технічний стан та естетичний вигляд даних паркувальних місць впродовж всього періоду експлуатації паркувальних майданчиків.

2. Операторам платного паркування та іншим суб'єктам господарювання, які утримують паркувальні майданчики, позначити місця для паркування транспортних засобів, якими керують особи з обмеженими фізичними можливостями (особи з інвалідністю) синьою фарбою (все паркувальне місце), зверху якої нанести дорожню розмітку 1.30, яка позначає такі місця з метою покращення їх візуального сприйняття.

3. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали