ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 819

Київ

Про забезпечення проведення міжнародних заходів під час святкування Дня Києва у 2012 році

З метою подальшого розвитку зв'язків з містами-побратимами та містами-партнерами міста Києва та утвердження позитивного іміджу м. Києва як столиці України на міжнародному рівні, з метою участі у святкуванні Дня Києва у 2012 році, відповідно до Програми зміцнення і розвитку міжнародних зв'язків на 2009 - 2014 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18.06.2009 N 628/1684:

1. Управлінню міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) запросити для участі у святкуванні Дня Києва у 2012 році у період з 25 до 27 травня 2012 року делегації з міст-побратимів, міст-партнерів міста Києва, розробити та затвердити програму перебування кожної делегації.

2. Визначити відповідальними за прийом, розміщення і перебування делегацій міст-побратимів та міст-партнерів міста Києва, які візьмуть участь у святкуванні Дня Києва у 2012 році, районні в місті Києві державні адміністрації та КП "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" згідно з додатком 1.

3. Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до законодавства забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з перебуванням у м. Києві делегацій з міст-побратимів, міст-партнерів міста Києва, які візьмуть участь у святкуванні Дня Києва у 2012 році, згідно з кошторисом (додаток 2 до цього розпорядження), за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2012 рік (Рішення N 1100/7336) у інших видатках (загальноміські видатки з організації та здійснення офіційних прийомів, зміцнення і розвитку міжнародних зв'язків, відрядження працівників органів місцевої влади та самоврядування та інших осіб за кордон згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відзначення ювілейних та визначних дат, зустрічей тощо).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.05.2012 N 819


Відповідальні за прийом, розміщення і перебування делегацій міст-побратимів та міст-партнерів міста Києва, які візьмуть участь у святкуванні Дня Києва у 2012 році, районні в місті Києві державні адміністрації та КП "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв"

Районні в місті Києві державні адміністрації

Делегації міст

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

Москва (Російська Федерація), Єреван (Республіка Вірменія)

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Баку (Азербайджанська Республіка), Астана (Казахстан)

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

Вільнюс (Литовська Республіка)

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Волгоград (Російська Федерація), Ашгабат (Туркменістан)

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

Варшава, Краків (Республіка Польща), Мінськ (Республіка Білорусь)

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Тампере (Фінляндська Республіка), Таллінн (Естонська Республіка)

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Кишинеу (Республіка Молдова)

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

Рига (Латвійська Республіка), Тбілісі (Грузія)

Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Стамбул, Анкара (Турецька Республіка)

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Загреб (Республіка Хорватія)

КП "ГДІП"

Чикаго (США), Сеул (Республіка Корея)


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали