Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про забезпечення реалізації положень Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про забезпечення реалізації положень Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

З метою реалізації положень Регламенту Верховної Ради України з урахуванням змін, внесених Законом України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України" (Закон N 469-IX), та на виконання Стратегії електронного парламентаризму на 2018 - 2020 роки, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 5 липня 2018 року N 278 (Розпорядження N 278):

1. Апарату Верховної Ради України упродовж третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання забезпечити відповідно до "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України" (Закон N 469-IX) роботу з документами, передбаченими Регламентом Верховної Ради України, створеними у паперовій та електронній формі.

2. Керівнику Апарату Верховної Ради України В. Штучному:

1) забезпечити відповідно до частини першої статті 7 Регламенту Верховної Ради України організацію належного функціонування електронного документообігу у Верховній Раді України, її органах та Апараті Верховної Ради України;

2) подавати щомісячно письмову інформацію Голові Верховної Ради України, Першому заступнику Голови Верховної Ради України, Заступнику Голови Верховної Ради України про стан виконання заходів з підготовки до впровадження (до початку роботи четвертої сесії Верховної Ради України) в промислову експлуатацію єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України.

3. Визнати розпорядження Голови Верховної Ради України від 1 липня 2003 року N 663 "Про Перелік автоматизованих систем інформаційно-технологічного забезпечення діяльності Верховної Ради України" таким, що втрачає чинність, з дня набрання чинності розпорядженням Керівника Апарату Верховної Ради України, виданого на виконання підпункту 1 пункту 2 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Першого заступника Голови Верховної Ради України Р. Стефанчука.

 

Голова Верховної Ради
України

Д. РАЗУМКОВ

м. Київ
03 лютого 2020 року
N 43

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали