МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2011 року N 1349

Про забезпечення розміщення основних музейних фондів Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф

У зв'язку з розміщенням основних музейних фондів Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (далі - Центр) у приміщенні Інституту електродинаміки НАН України за адресою: м. Київ, вул. Червоногвардійська, 20-а на умовах оренди та з метою реалізації пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2006 р. N 534 "Питання Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф" наказую:

1. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.) у кошторисі Центру на 2012 рік передбачити кошти на відшкодування вартості спожитих комунальних послуг, експлуатаційних та інших витрат в орендованих Центром приміщеннях.

2. Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.) забезпечити перевезення музейних фондів Центру.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МНС від 17.08.2011 N 856 "Про розміщення основних фондів Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф МНС" (Наказ N 856).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконуючий обов'язки Міністра

В. Бут

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали