ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 770

Про забезпечення в області єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги

У зв'язку із прийняттям єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги, на виконання вимог законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869):

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг:

1.1. Вжити заходів щодо неухильного дотримання Порядків формування тарифів, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 (Постанова N 869), від 26 липня 2006 р. N 1010.

1.2. Передбачити застосування Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. N 151 та рішеннями виконкомів міських, селищних та сільських рад.

1.3. До 10 жовтня 2011 року провести інвентаризацію діючих рішень, аналіз відповідності тарифів до сформованих за єдиним підходом; при необхідності розрахувати та встановити нові тарифи, визначити перелік послуг, право на отримання яких виборюється на конкурсних засадах.

2. Виконкомам міських, селищних та сільських рад з метою забезпечення виконання вимог пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 (Постанова N 869), на основі повноважень обласної державної адміністрації, наданих Законом України "Про житлово-комунальні послуги", у 10-денний термін після набрання чинності рішень про встановлення тарифів подавати до Головного управління економіки облдержадміністрації копії наступних документів:

- оприлюднення в засобах масової інформації проектів рішень для отримання зауважень та пропозицій, а також аналізу регуляторного впливу до таких рішень;

- прийнятого рішення про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, в тому числі визначення виконавця послуг, затвердження норм споживання води, накопичення твердих побутових відходів тощо;

- підтвердження про оприлюднення в засобах масової інформації прийнятого рішення;

- рішення про дотацію у разі прийняття рішення про неповне відшкодування тарифами понесених витрат;

- структури тарифів (у разі відсутності її у складі рішення).

3. Районним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити виконання виконкомами міських, сільських та селищних рад делегованих повноважень щодо контролю за дотриманням встановлених цін і тарифів.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації:

- від 1 липня 2005 року N 331 "Про приведення у відповідність до чинного законодавства повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг";

- від 29 березня 2007 року N 159 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 липня 2005 року N 331".

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Головача М. Й.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

М. Й. Головач

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали