ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2012 р. N Р-402/0/3-12

Про забезпечення відкритості діяльності органів виконавчої влади та поінформованості громадськості про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI) та Указу Президента України від 21 жовтня 2011 року N 1001/2011 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011 - 2015 роки" (Указ N 1001/2011), метою якої є зменшення рівня корупції в Україні шляхом усунення передумов її виникнення через упровадження превентивних заходів, зміцнення режиму законності, а також формування у суспільства нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно небезпечного явища за допомогою спільних зусиль державних та громадських структур:

1. Зобов'язати керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

забезпечити неухильне дотримання вимог антикорупційного законодавства усіма категоріями державних службовців;

стан цієї роботи постійно контролювати та висвітлювати в засобах масової інформації;

невідкладно розглядати звернення підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції;

щорічно, з урахуванням причин та умов, що сприяють вчиненню державними службовцями корупційних діянь, складати план заходів з питань протидії проявам корупції в місцевих органах виконавчої влади.

2. Відділу кадрової роботи облдержадміністрації продовжувати практику підвищення кваліфікації з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі всіх категорій посад державних службовців.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали