МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 червня 2011 року N 386

Про забезпечення виконання Міністерством внутрішніх справ функцій з ліцензування господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян

Наказ скасовано(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 травня 2012 року N 447) (Наказ N 447)

Відповідно до вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" та з метою нормативно-правового врегулювання окремих організаційно-правових питань з ліцензування охоронної діяльності, приведення роботи Департаменту профілактики правопорушень та територіальних органів внутрішніх справ у відповідність до вимог законодавства у сфері ліцензування охоронної діяльності наказую:

1. Покласти на Департамент профілактики правопорушень МВС функції з ліцензування господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян.

2. Департаменту профілактики правопорушень МВС (Петровський В. В.) забезпечити:

2.1. Розгляд матеріалів щодо видачі, відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання та визнання недійсними ліцензій на провадження господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян.

2.2. Діловодство з питань ліцензування господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян.

2.3. Організацію контролю за додержанням ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян (далі - Ліцензійні умови).

3. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити:

3.1. Надсилання протягом п'яти робочих днів з дати надходження заяв про видачу ліцензій до Департаменту профілактики правопорушень МВС матеріалів ліцензійних справ для їх опрацювання та узагальнення.

Про надсилання матеріалів ліцензійних справ до Департаменту профілактики правопорушень МВС письмово інформувати суб'єктів господарювання в передбачені законом строки.

3.2. Ведення та належні умови для збереження ліцензійних справ суб'єктів охоронної діяльності.

3.3. Створення комісій з перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов, до складу яких включити працівників підрозділів профілактики правопорушень та Державної служби боротьби з економічною злочинністю.

4. Надати першому заступникові Міністра повноваження щодо:

4.1. Підпису ліцензій МВС на право провадження господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян.

4.2. Підпису наказів МВС про видачу, відмову у видачі, переоформлення, видачу дублікатів, анулювання та визнання недійсними ліцензій у випадках, передбачених статтями 11, 14, 16, 18 і 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

5. При звільненні або переміщенні по службі осіб, відповідальних за ліцензування господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян, їх обов'язки покладати на осіб, яких призначено на ці посади.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МВС від 03.11.2010 N 527 "Про забезпечення виконання Міністерством внутрішніх справ функції з ліцензування господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян".

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Попкова С. Є.

8. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали