МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 291-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 року N 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації"

Відповідно до пункту 1 статті 2, статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 року N 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації" (Постанова N 938):

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади постанову Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 року N 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації" (Постанова N 938) (додається).

2. Внести зміни до підпункту 1.1 Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 вересня 2003 року N 531-р, виключивши абзац другий.

3. У назві і тексті розпорядження голови облдержадміністрації від 20 серпня 2004 року N 389-р "Про вдосконалення порядку роботи з матеріальними носіями конфіденційної інформації, що є власністю держави, в облдержадміністрації" слова "конфіденційна інформація, що є власністю держави" у всіх відмінках замінити словами "службова інформація" у відповідному відмінку.

4. Внести такі зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 11.02.2008 N 59-р "Про затвердження переліку конфіденційної інформації, що є власністю держави, і якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області":

4.1. У назві та тексті розпорядження слова "конфіденційної інформації, що є власністю держави" замінити словами "відомостей, які містять службову інформацію".

4.2. Назву додатка до розпорядження викласти в такій редакції: "Перелік відомостей, які містять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області".

5. У назві, тексті розпорядження та назві додатка до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 грудня 2007 року N 399-р "Про створення постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації" слова "конфіденційна інформація" у всіх відмінках замінити словами "службова інформація" у відповідному відмінку.

6. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 року N 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації" (Постанова N 938).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали