МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 вересня 2011 року N 321

З метою забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) наказую:

1. Затвердити Порядок оприлюднення публічної інформації на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (далі - Мінприроди).

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Мінприроди:

2.1. Забезпечити на постійній основі надання до Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю публічної інформації, якою володіє Мінприроди і підлягає обов'язковому оприлюдненню на його офіційному веб-сайті.

2.2. Не допускати подання для розміщення на офіційному веб-сайті Мінприроди інформації, розповсюдження чи оприлюднення якої заборонено законодавством.

2.3. Провести згідно з компетенцією структурного підрозділу аналіз наявності публічної інформації на офіційному веб-сайті Мінприроди за період дії Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та вжити заходів щодо наповнення веб-сайту Мінприроди публічною інформацією відповідно до вимог статті 15 зазначеного Закону (Закон N 2939-VI) та цього Порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра М. І. Романова.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
08.09.2011 N 321

Порядок
оприлюднення публічної інформації на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України

1. Оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (далі - Мінприроди) публічної інформації, що знаходиться у володінні Мінприроди, здійснюється відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), з метою забезпечення прозорості діяльності Мінприроди, забезпечення прав громадян на доступ до екологічної інформації.

2. Оприлюднення публічної інформації здійснюється на офіційному веб-сайті Мінприроди (далі - веб-сайт) шляхом її розміщення і оновлення (внесення змін).

3. На веб-сайті розміщується також інша інформація, обов'язковість оприлюднення якої передбачена законодавством.

4. Технічне функціонування веб-сайту, захист його інформації від несанкціонованої модифікації забезпечує Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю.

5. Публічна інформація для оприлюднення на веб-сайті готується структурним підрозділом центрального апарату Мінприроди, відповідальним за підготовку документа (далі - відповідальний виконавець).

6. Публічна інформація, що має бути оприлюднена на веб-сайті, подається відповідальним виконавцем до Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу press@menr.gov.ua не пізніше чотирьох робочих днів з дня затвердження документа.

7. Публічна інформація про заплановані заходи (плани проведення та порядок денний відкритих засідань) готується відповідальними виконавцями одразу після прийняття рішення щодо проведення заходу і подається не пізніше чотирьох робочих днів з дня прийняття рішення до Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю.

8. Проекти нормативно-правових актів подаються відповідальними виконавцями до Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу press@menr.gov.ua не пізніше ніж за 21 робочий день до дати їх розгляду з метою прийняття.

9. Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю забезпечує оприлюднення на веб-сайті публічної інформації, отриманої відповідно до пунктів 6, 7 і 8 цього Порядку, не пізніше ніж наступного дня після реєстрації в управлінні отримання такої інформації.

10. Невідкладному оприлюдненню підлягає будь-яка публічна інформація про факти, що загрожують життю, здоров'ю людини та стану довкілля, аварій, катастроф небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, і про заходи, які застосовуються у зв'язку з цим. Така інформація подається відповідальними виконавцями до Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу press@menr.gov.ua із позначкою "Невідкладне оприлюднення".

11. Управління комунікацій та зв'язків з громадськістю забезпечує оприлюднення на веб-сайті інформації, поданої відповідно до пункту 10 цього Порядку, у день реєстрації в управлінні отримання такої інформації.

12. Публічна інформація, оприлюднена на веб-сайті Міністерства, має містити дату і час розміщення та/або дату і час оновлення (внесення змін).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали