ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.05.2010 р. N 274

Про забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей

На виконання Доручення Президента України від 23 квітня 2010 року N 1-1/749 та з метою активізації роботи із забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізації їхніх прав на охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та гармонійний розвиток:

1. Головам районних державних адміністрацій, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити особистий патронат над закладами для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальними установами та закладами соціального захисту для дітей усіх форм власності, взяття на особистий контроль питань щодо поліпшення матеріально-технічної бази таких закладів, створення належних умов для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей, які виховуються в цих закладах, приділивши належну увагу забезпеченню їх харчуванням, одягом, взуттям, засобами особистої гігієни.

2. Головним управлінням охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, управлінню освіти і науки, службі у справах дітей обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

2.1. Сприяти за участю органів місцевого самоврядування запровадженню шефства підприємств, установ та організацій різних форм власності, благодійних фондів, громадських організацій тощо над закладами для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальними установами та закладами соціального захисту для дітей усіх форм власності, а також в установленому порядку діяльності підприємств, установ і організацій з надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

2.2. Забезпечувати інформування громадськості про проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також про проблеми, що стоять перед закладами, в яких такі діти перебувають на утримані та вихованні, популяризації через засоби масової інформації кращого досвіду благодійної діяльності з надання підтримки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

3. Про проведену роботу інформувати службу у справах дітей облдержадміністрації до 25 травня 2010 року, в подальшому - щопівроку до 25 числа, що передує звітному періоду.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Я. М. Сухий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали