Про заборону відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів) та інших механізмів

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 3 травня 2012 року N 182

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
10 травня 2012 р. за N 20/1296

Відповідно до статей 2, 16, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Лісового кодексу України, Закону України "Про пожежну безпеку", Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року N 278, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за N 328/10608, з метою запобігання реальній загрозі виникнення численних пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків зобов'язую:

1. Заборонити відвідування лісів населенням і в'їзд до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів) та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки.

2. Юридичний відділ апарату облдержадміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

3. Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова

Б. Клімчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали