Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заборону заїзду на територію лісового фонду області транспортних засобів та відвідування хвойних насаджень протягом пожежонебезпечного періоду у 2018 році

Про заборону заїзду на територію лісового фонду області транспортних засобів та відвідування хвойних насаджень протягом пожежонебезпечного періоду у 2018 році

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 10 серпня 2018 року N 524

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області
15 серпня 2018 р. за N 41/1330

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту ( N 5403-VI) населення, статей 31, 88 Лісового кодексу України, статей 6, 16, 28, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року N 278, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за N 328/10608, з метою запобігання реальній загрозі виникнення численних пожеж у лісах області і мінімізації їх наслідків протягом пожежонебезпечного періоду:

1. Заборонити заїзд на територію лісового фонду Рівненської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети,та відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди.

2. Районним державним адміністраціям, Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу до хвойних лісів.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали